Hakkımızda

Kaliteli hizmet ilkemizle siz değerli müşterilerimiz için Online Satış sitemizle beraber yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz.

GÜVEN MER Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. olarak Ankara ‘da Man Tır Yedek Parça, Man Kamyon Yedek Parça, Man Otobüs Yedek Parça ve Mercedes Kamyon Yedek Parça, Mercedes Tır Yedek Parça, Mercedes Otobüs Yedek Parça gibi ticari araçların yedek parça taleplerine orjinal ve yan sanayi yedek parçalar ile cevap vermektedir.

Firmamız Ankara Ostim Keresteciler sitesinde bulunan ofis ve deposu ile hizmet vermektedir. Mercedes Yedek Parça Ankara ve Man Yedek Parça Ankara piyasasında toptan ve perakende yedek parça satışı yapmaktadır. GÜVEN MER Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. Mercedes Benz ve Man tır, kamyon ve otobüsleri için yedek parça konusunda uzmanlaşmış olup, bu araçlarda kullanılan her türlü orjinal ve yan sanayi yedek parçayı temin edebilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek firmamızın en büyük prensibidir.

Firmamız bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerine iyi bir şekilde, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygununu, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Uygun yedek parça fiyatları ve kalite için firmamızı tercih ediniz.